Luna City...

View previous topic View next topic Go down

Luna City...

Post by Brando on Sat Aug 12, 2017 9:50 pm

Luna devojka sa City of ... mlada, visoka oko 180, jaka i krupna ali bez celulita.U kosi ima samo 3 kg.Uzivo lepsa nego na fotkama, lice zrelo ali lepo.dude 5 silikoni ali uz nju ne ide nista manje.Radi na adresi ali mene je i na gajbu primila.100e je metak.Jeste skuplja ali u moru reptila dobar izbor, naravno ko voli novine.Zanimljivo da na oglasima stavlja svoje fotke sa licem i ima ih vise.

Milos milos

Izgleda odlicno ta riba, bar na slikama. Kakav je bio se...x sa njom? Meni je na COL zapala za oko Za galantnog gospodina 06122999**

Pop

Post by Pop on Wed 24 May 2017, 1:21 am

Izgleda odlicno ta riba, bar na slikama. Kakav je bio se...x sa njom? Meni je na COL zapala za oko Za galantnog gospodina 06122999**Dudonoga,dugokosa,umiljata,vatrena,negovana,opustena,komunikativna,finih brineta lepog lica,175visina,60kg,3,92godiste,zeli da upozna galantnog gospodina ili par za diskretno druzenje,kod vas,samo BG..... Brutalna mi je bar na slikama!

Post by Equalizer on Wed 24 May 2017, 7:13 am

Milos milos wrote:
U kom je delu grada?
Jel radi anal?

Equalizer

Post by Milos milos on Wed 24 May 2017, 2:01 pm

Ne znam da li radi anal, u Zemunu je ali vidi dal ce kod nje da te primi.Znam da radi SM ko voli te gluposti.Sto se tice sexa ne prima se puno ali nije ni otsutna ali ti uzivas u onom sto vidis ispred sebe.

Post by marko986 on Wed 24 May 2017, 2:20 pm

Ima i drugaricu moze i trojka plavusa zgodna silikoni isto guza lepa stalno su preko rade

marko986

Post by Danilo on Wed 24 May 2017, 3:23 pm

100e je pola sata ili?

Danilo

Post by Diskretni Markony on Wed 24 May 2017, 5:01 pm

Skoro sam je komentarisao, ali moguce da je bilo preko pm. Jedna od onih za koje mi je zao sto vidim se peglaju za kes...

Diskretni Markony

Post by genius on Wed 24 May 2017, 5:44 pm

jel 100e pola sata ili sat?

genius

Post by Predator on Wed 24 May 2017, 8:02 pm

U kom delu Zemuna?

Predator

Post by Milos milos on Wed 24 May 2017, 10:54 pm

Pazi pitanje, pa sledece jel zivi sama pa u cemo te je docekela...

Post by Equalizer on Wed 24 May 2017, 11:39 pm

Možda je čovek iz Munzea pa hoće da proveri da Luna nije from the hood Cool

Post by Predator on Thu 25 May 2017, 1:57 pm

Šta nije u redu sa mojim pitanjem? Nisam pitao za adresu.
Nije Zemun Dušanovac ili Čubura.

Post by dečko koji obećava on Tue 06 Jun 2017, 6:16 pm

Kakva je Luna u sexy i ovako kao osoba. Čuo sam od nekog da može kod nje za 120 evra i njen smeštaj.

dečko koji obećava

View user profile Send private message Send e-mail [Only admins are allowed to see this link]
Post by Diskretni Markony on Tue 06 Jun 2017, 7:37 pm

sta 120? radi za 100

Post by dečko koji obećava on Tue 06 Jun 2017, 9:16 pm

bio si sa njom ili.... Jer svi pričaju 150, a kao preko veze 120 Evra.

Post by Equalizer on Thu 10 Aug 2017, 11:59 pm

Bio kod Lune.
Stvarno extra izgleda. Najlepša devojka sa kojom sam do sada bio. Visoka, zategnuta, extra guza, ravan stomak, lepo lice, zelene oči.
Ne smara sa pričom, prijatna je za razgovor. Normalna devojka za koju ne bih nikada rekao da se ovim bavi. Kaže da ima 27 god, i tako i izgleda.

Akcija vrlo dobra, želi da udovolji. Može završnica na lice ali ne u usta.
Jedina zamerka je da gleda na sat uz toleranciju od nekoliko minuta.

Smeštaj na crvenom krstu, lep, prostran i uredan.

Pokazala mi je i fotke drugarice. Plavušica, lepa guza, plave oči. Rade i u tandemu.

Post by VelimirS. Yesterday at 12:25 am

Equalizer wrote:

I koje su pare? I da li radi anal?

VelimirS.

Post by Equalizer Yesterday at 6:30 am

80 pola h. Ne radi anal.

Post by dečko koji obećava Yesterday at 6:32 am

Ja sam čuo da je 150 evra kod nje, a ako dolazi 120 evra.

Post by Equalizer Yesterday at 7:36 am

Kuckali smo se viberom.

Pre mi je rekla neku veću cifru, resetovao sam fon pa ne mogu da kažem tačno koju. Tad me je ispalila iako smo se dogovorili dan ranije Smile Nije da sam otišao pa poljubio vrata nego se nije javljala u vreme kad je bio dogovor da se čujemo.
To je izgleda uticalo da bude 80 iako nisam tražio popust i posetio bih je i da je tražila više.
U svakom slučaju, kakve sve traže 70, a neke lepe ali nabeđene traže mnogo više, Luna se nikako nije precenila.

Post by dečko koji obećava Yesterday at 7:59 am

dobro ali si napisao 80 pola sata samo.

Post by Equalizer Yesterday at 8:37 am

Pa dobro, po meni je to trenutna standardna cena.
Jer ja popust nisam tražio, niti mi je rečeno da dobijam popust. Dogovorili smo viđanje u 3 rečenice.
Pokretač teme je dobio za 100. A sad je vreme godišnjih, grad je prazan...

Ali, bolje da objasnim šta i kako detaljnije nego da devojka ima problem sa smaračima koji bi da dobiju za iste novce.

Post by dečko koji obećava Yesterday at 8:50 am

Znam mnoge da su je pitali da spusti cenu ali nije htela. Uvek kaže da vredi te pare 120 kod nje 150 da dođe. Sa drugaricom valjda 220 kod nje.

Post by darko30 Yesterday at 9:06 am

Vervovatno se zaboravila.Treba je podsetiti da zivi u Srbiji,gde 80 posto naroda mesec dana radi za taj novac..e,svasta

darko30

Brando
Admin

Back to top Go down

Re: Luna City...

Post by Brando on Sat Aug 12, 2017 9:58 pm

Druže da izvineš bole je ona stvar. Ja tebe sve razumem ali je u ovoj zemlji ovo skup sport. Dok god bude bilo budala koji će te pare da daju za nju nema zime. A šta da kažem za strance.....

dečko koji obećava

Hvala Equilizeru i Dečku na informacijama.

Slažem se sa Darkom. Lepo je i svako treba da ceni sebe i da ima pozitivno mišljenje o sebi. Ali u tom razmišljanju treba ipak biti realan.

Cena od 150€ je visoka i za Holandiju i Nemačku na primer. A da ne govorimo o Srbiji gde je to mesečna plata. Nisam baš kolega Markiz da mi je skupo sve iznad 40€. Ali ne mogu da zamislim šta to ona pruža za tih sat vremena i 150€ što nisam već imao bolje i za manje pare?

A ono što već znamo je da ne radi anal. A Boga pitaj i da li ima ljubljenja i kakva je kad treba da se ljubi? Da li ima završnice u usta, jel guta? A i štoperka je.

VelimirS.

View user profile Send private message Send e-mail
Post by dečko koji obećava Yesterday at 10:09 am

Nema anala, ljubljenja slabo ono krljanja sa jezikom, nema svršavanja u usta.

Post by darko30 Yesterday at 10:27 am

[quote="dečko koji obećava"]Druže da izvineš bole je ona stvar. Ja tebe sve razumem ali je u ovoj zemlji ovo skup sport. Dok god bude bilo budala koji će te pare da daju za nju nema zime. A šta da kažem za strance.....[/quote istina ziva,prijatelju.Roba koja se ne kupuje,zavrsi na snizenju.Bila bi ona uskoro 29,99,sto se mene tice

darko30

Post by dečko koji obećava Yesterday at 11:45 am

Samo kad bi se ovo legalizovalo drugačije bi sve bilo.

Post by ExperiencedSuicider Yesterday at 12:35 pm

Kad bi se legalizovalo, barem polovina bi odmah prestala da se bavi ovim - jer bi ih bio blam šta će drugi reći. Ostale bi samo one sa kilometražom i što ih boli dupe.

ExperiencedSuicider

Post by dečko koji obećava Yesterday at 12:43 pm

Ma pitanje, ali bi država imala koristi

Post by vitez koja Yesterday at 1:51 pm

Imale bi i manju zaradu, jer bi placale porez.

vitez koja

Post by VelimirS. Yesterday at 2:05 pm

Po osnovnoj ekonomskoj logici ako bi se legalizovalo cene bi trebale da porastu. Na svoju dobit od 150€ Luna bi sada trebala da plaća porez, zdravstveno, socijalno, osiguranje u slučaju nezaposlenosti, članarinu u sindikatu,.... Smile
Kada sam bio u Cirihu startovao sam neku njihovu uličarku koja je izgledala kao naše rave iz Picin parka. Tražila mi je 100 švajcerkih franaka i rekla da je sindikat utvrdio tu cenu i da ne može da bude niža! Smile
Tako da bi posle legalizacije nova Lunina cena bila minimum 200€.

Post by Aleksa78 Yesterday at 2:21 pm

Na City of... ima vise Luna.
Koja je ona prava? Smile

Aleksa78

Post by Steve Marriott Yesterday at 2:42 pm

U svakoj zemlji u okruzenju gde je legalizovana prostitucija, cene su nize nego kod nas, I one su zdravstveno kontrolisane, tako da bi I kod nas neminovno doslo do pada cena I standardizacije usluga...
Prava Luna je ona na 4. Ili 5. Strani City of Love, ima 5slika od kojih su neke sa maskom, I nije placeni oglas.

Steve Marriott

Post by Aleksa78 Yesterday at 2:46 pm

Hvala.
I delovala je najbolje Smile

Post by dečko koji obećava Yesterday at 3:21 pm

Druže ti si uzeo Švajcarsku za primer. Uzmi njihovu prosečnu platu i cenu kurvi i našu platu i cenu kurvi pa da vidimo koja je stvarna cena. Ovde bi minimalac bio 2000 dinara sat.

Post by VelimirS. Yesterday at 4:07 pm

Ja sam uzeo Švajcerku kao primer sindikalnog udruživanja koje bi se kao stavka obračunavalo u bruto plati. Ja sam već pisao u ranijem postu da mislim da je cena od 150€ debelo precenjena. Znači da bi nova od minimum 200€ sa novim stavkama bila još ludja i precenjenija.

Mislio sam da je to jasno.

Post by dečko koji obećava Yesterday at 4:20 pm

Ja bio u Poljskoj negde 2009 godine i tamo bio sa vrh ribom za 300 zlota odnosno tada je to bilo 75 evra. Inače cene su od 200 do 400 zlota. 400 su baš brutalno dobre ribe.

Post by Bery Yesterday at 6:48 pm

A da zovnete nekog iz Vlade pa da date predlog na usvajanje....hehehe...Sta mlatite praznu slamu bre I pretpavate formu ovakvim glupim komentarisanjem necega sto nema veze sa pomenutom ribom iz naslova..Ovo bre sluzi da se opisu ribe koje su aktuelne I koje rade a ne da Vi intelektualisete kolko zlota je evro I koliko vredi socijalna rava u Cirhu..koga bre boli kurac za to...

Bery

Post by dečko koji obećava Yesterday at 7:27 pm

Mora da se zna svaka informacija je korisna da narod ne baca pare za bezveze. Svuda u svetu ima ovakvih foruma da li ovog tipa, ili o automobilima, stanovima itd gde ljudi ostavljaju svoje komentate. Možda twbi nw treba al nekom mlađem ko nema iskustva to sigurno koristi.

Post by VelimirS. Yesterday at 7:49 pm

@Bery

Ne razumem zbog čega te je toliko pogodila mala digresija?

Prvo, što se tiče Lune najvažnije je rečeno. Koliko košta, kako da se pronađe na city of love, šta spada a šta ne spada u uslugu,... Tako da sveukupno tema nije promašena.

A što se Poljske, legalizacije i Švajcerske tiče. Imali smo danas inspiraciju i eto malo smo se raspisali. I mislim da je to pozitivno i da treba da što je više moguče nas članova piše ovde svoja iskustva, razmišljanja i stavove.

To je po mom mišljenju smisao svakog foruma. Ali ajde, ako se većina forumaša ne slaže, neka se brišu tekstovi koje smo pisali.

Post by Equalizer Yesterday at 7:57 pm

Al ste se raspisali... A kad sam pre neki dan tražio broj za stalne klijente od Atraktivnih jer mi je fon ostao kod kuće, muk...
Napisao sam zadnje 3 cifre kojih se sećam da ne bi ispalo da pokušavam da ga dobijem na foru ali niko da pomogne kolegi...

U svakom slučaju, ja sam se lepo proveo i rado ću ponoviti kad bude prilike.

Equalizer

Post by nsavic Yesterday at 9:29 pm

Riba je kanturina, ja sam se bas razocarao vratio sam je kuci

nsavic

Post by ExperiencedSuicider Yesterday at 9:57 pm

Je l može neko da postavi link (ali da razdvoji reči od tački ili slova npr) ili da mi šibne u pp, nikako ne mogu da je nađem na city of love.

Post by najedxxx Yesterday at 10:02 pm

Slažem se sa nsavic, riba je bedevija, ne volim takve. Stvar ukusa. Akciju ne mogu objektivno da komentarisem, jer mi fizicki nije prijala iako ima tzv atribute. Probao sam je na preporuku kolege sa foruma, nahvatao na cityoflove. Usput, previše para... što mislim za svaku ribu koja traži za sat više od moje dnevnice. Mnogo je jeftinije nabaviti malo koke i karati za dz klinke po splavovima i klubovima.

najedxxx

Post by Diskretni Markony Yesterday at 10:24 pm

Luna
CODE:
[Only admins are allowed to see this link]
Drugarica
[Only admins are allowed to see this link]

Luna je apsolutno moj tip devojke po izgledu ali mi ne pada na pamet da joj dam toliko para za ono sto nudi. Inace ja sam onaj mentol sto je iskesirao kilo i po jura Aleski Diamond za 2-3 sata pre skoro tri godine(dobro ja sam se ucipio samo pola kila ali svejedno... i ne zalim ni jedan jedini cent Razz ), tako da mi nije zao da se ispruzim ako procenim da bi vredelo...

Moj utisak je da ona ni ne radi tako cesto i zato nema realnu predstavu... Mozda se nadje 1-4 mesecno i to uglavnom stranci. Najverovatnije radi kao neka hostesa ili animatorka u klubu, a od ovoga ima za dzeparac i za taksi...

A zbog onih tetovaza sto ima po prstima, dajem levu ruku da je domina.

Diskretni Markony

Post by VelimirS. Yesterday at 10:42 pm

Hvala Markony na linkovima.

Brando
Admin

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics