novosadjanke iskustva

View previous topic View next topic Go down

novosadjanke iskustva

Post by Admin on Thu May 28, 2015 2:14 am

Evo da podelim sa vama NS iskustva...

1. Sexy crnka 19g

Klinka, tek napunila 19. Ne stavlja vise svoje slike. Prelepe prirodne dude, 4, sjajno stoje i tvrde taman. Visoka oko 165, zgodna, crna, lepe zelenkaste oci. Pirsing jezik, obrva, usna, pupak. Tetovaze rucni clanci i stomak. Oral bez kondoma, ne ume sjajno da to radi. Sex onako, rekao bih nemastovit. Moze ljubljenje, nema lizanja, nema anala, nema zavrsnice. Vagina mala. Uredna. Ne previse nabudzena, mogla bi biti top uz malo truda i angazovanja. Rekao bih da ovo radi zbog para za izlaske i provod.

2. Jenny 23

Vrhunski izgled. Madjarica, kome je bitno. Procenat romske krvi oko 20%, sto nije mana nikako. Tetovaza Hello Kitty na desnom noznom clanku. Ima i nesto na ledjima. Pirsing jezik i pupak. Oko 160-165 visina, tamna-kvarcovana, grudi male ali slatke, guza 10/10, oral onako, moze bez kondoma, nema ljubljenja ni lizanja. Sex onako. Nije opustena, barem je takvo bilo moje iskustvo. Vagina uska, sve u svemu odlican izgled i ne bas takav sex. Slike njene.

3. Vanja 19g
Klinka. Potpuno opustena, malko buckastija. Moze sve sem anala. Sex vrlo dobar, bas voli kitu. Oral isto dobar. Nije lepa ali nije ni ruzna, oko 155 visina. Prijatan osecaj, vredi para.

4. Drugarice Ana i Maja, luckaste...
Meni licno skrnave. Ko je rekao da nisu debele je lood. Dakle, kad sede stomaci im se prelivaju preko nogu. To je meni debelo. Jedna je bas onako seljacka faca, druga je romkinja i lepsa je. Romkinja pusi bez kondoma, uredne su. Sve u svemu za 30e dve ali nista za pamcenje

5. Dve lose

"Ketty" i "Natasa". Natasa je plava, ima jedno 20 imena. Prepoznatljiva po pticici-kolibri istetoviran na bedru. Rekao bih da je junky. Isto vazi i za Ketty. Sva se trese, gleda prazno, izgrickani nokti i cevap-look prsti. Kosa ispucala, urednost 1/10, na ulici bi prosla pored vas da je ne primetite. Mislim da rade i na Kackoj kad zafali para, vidjao sam ih i tamo. Grobovi+Natasa voli da mazne kes iz novcanika. Obavezno nositi svuda sa sobom dokumenta i pare, u klonju prilikom tusiranja. Oral Natasin solidan, Ketty nema pojma. Rade sve-gutanje, anal itd. Za ne probati ako se ne mora.

6. Zaklina

Vrhunska starka, preko 40g. Malko je nabildovana-ko ne voli. Sex vrhunski, ume da uziva, nema ama bas nikakvih barijera sem vase maste. Lice onako, nije lepa nije ni ruzna, telo super s obzirom da vezba. Nedavno je napumpala usta, meni je to gadno. Dakle anal, zavrsnica-gutanje, ljubljenje, lizanje, sve kombinacije i poze. Nema zurbe, sjajan sex.

7. moksigirl(et)gmail(tacka)com

Nekad se oglasavala i kao Sara Novosadjanka. Nisam bio sa njom dugo-ne znam da li radi jos uvek. 1983. godiste, zaista zaista odlicno iskustvo. Plavusa, vrlo zgodna i doterana, grudi male prirodne, guza super. Moze ljubljenje, oral bez kondoma je mogao drugi put, nema anala, moze lizanje. Veoma cista i doterana, ima "taksistu" koji je dovodi na adresu, tako da morate imati smestaj, rekao bih ne bas mnogo prometna. Malo je komplikovaniji dogovor, trazi prvo sliku na mail, predpostavljam da bira, tj nece bas sa svakim+ da ne naleti neko njoj poznat Smile

8. Anita i Suzana
\\Ovo je za budale. Nikakve. Navlaka da uzmete smestaj/sobu u hotelu pa znaju da ih onda necete odbiti. Preskupe za kvalitet Kacke petlje...

9. Razne devojke NS Welness-Maja i ekipa

Nikakve, za masazu OK, sa drkanjem i malo orala. Ne znam ni da li rade sex, nije me zanimalo. Moze u toplesu da masira, ali bolje da obuce majicu (Maja) s obzirom na trbusinu. Masira OK, opustis se lepo, malo ga izdrka i lizne i sve u svemu za 20e i ne ispadne lose. Ne bih sex, drugaricu sam odbio, uvek stavljaju slike vrhunskih devojaka.

Ako se setim jos, pisacu. Kome trebaju detalji, moze na PP

Admin
Admin

View user profile http://masiranje2.serbianforum.info

Back to top Go down

Re: novosadjanke iskustva

Post by Неиздрж on Sun Jun 28, 2015 11:06 pm

Pozdravljam otvaranje ovakvog foruma. Ko je karao po Amsterdamu, Nemačkoj i Austriji, zna da ovakve stvari spašavaju život. Smile Adminu hvala na podeli iskustava, a evo i mojih komentara:

Sa "Anom i Majom" sam radio, tj. sa ovom mlađom, koju ja nisam procenio kao Romkinju, ali možda si i u pravu. Nije loša u faci, ali da je punačka, jeste. Ova druga je još gora i slažem se za konstataciju o seljačkoj faci. Uglavnom, mala ne voli da puši, ali radi to bez pogovora i bez kondoma i, što je najvažnije, korektno je. (recimo 5/10 za kvalitet pušenja). Okej se jebe, možeš i da je ljubiš ako hoćeš. Završnica samo po telu, koliko sam skontao. Kad sam radio s njom, rekla mi je da se možda pola godine jebe za pare. Obe su opuštene i prijatne. Kurvama NIKAD ne treba verovati, ali kontam da su male šanse da kradu.

Onaj NS Wellness je katastrofa. Ne mogu da verujem da još uvek opstaju, s obzirom da su obe debele i da ti ga samo izdrkaju (ne znam kako si došao do pušenja, ali pretpostavljam da je moralo da bude MNOGO nagovaranja). Nikom ne bih preporučio.

Pitanje: probao li je neko onu Teu 20G, čije je navodno pravo ime Kaća i ima je na Fejsu? Bio bih zahvalan na iskustvima i makar okvirno na ceni. Isto pitanje i za Brinetu 26G. Hvala unapred i nadam se da će forum opstati.

P.S. Ima li neko broj od Mađarice Jenny (23), da mi pusti na PP? Njeni oglasi su kompletno nestali sa neta.

Неиздрж

View user profile

Back to top Go down

Post by Неиздрж on Tue Jun 30, 2015 1:21 am

Iako mi se čini da je forum poprilično mrtav (ili bih trebao da se učlanim na onaj prethodni?), čisto da se nadovežem, pošto je neizdrž učinio svoje i probao sam "Teu":

Kao prvo, 100% sam siguran da je u pitanju ista devojka koju je admin naveo kao "Sexy crnku 19g". Manje-više potpisujem sve što je napisao o njoj, s tim što napominjem da je ultra zgodna. Telo je za desetku: mlada, zategnuta, sočna, dupe savršeno, sise velike i čvrste (po mojoj proceni prirodne), a faca je malo lošija, ali nije za bacanje, najviše zbog očiju i kurvanjskog pogleda. Dočekala me je u seksi donjem vešu i istuširala se pre seksa (i stvarno dobro je mirisala). Pušenje je loše. JAKO LOŠE. Ne voli da puši i ne stidi se to da pokaže. Radi onu staru ofucanu foru koja se svodi na maksimalno drkanje i minimalno stavljanje glavića u usta. Nije htela da se ljubi i generalno sklanja pogled i sakriva lice, što meni kvari ugođaj. Ni govora o gledanju u oči dok puši. Seks i nije toliko loš, jer je potpuno poslušna i prilagođava se pozama koje hoćeš, ali vidi se da ne uživa i da jedva čeka da se završi. Ipak, i pored toga, ne jede govna i ne gleda na sat, već ima očigledno dogovor sa "recepcionerkom" koja sedi u susednoj sobi da pokuca na vrata (kada vreme zaista ističe) i kaže da već čeka sledeća mušterija ispred zgrade. Sve u svemu, malo je preskupa po mom mišljenju (ne znam da li je dozvoljeno ovde navoditi cene, ali u svakom slučaju, traži prosečnu cenu kao i druge, koja je po meni za pola sata generalno malo visoka), ali brutalno izgleda i time definitivno ispunjava fantaziju jebanja nafurane droljaste klinke. Čista je i relativno pristojna. Nije bilo nikakvih komplikacija, niti pokušaja da nešto ukrade. Da se makar malo potrudila oko pušenja i seksa, rekao bih da je za svaku preporuku, ali ovako...iskren savet: ko ide kod nje, neka rokne Kamagru, i iskoristi tih pola sata da je kara u raznim varijacijama zguza. To treba iskusiti definitivno.

Неиздрж

View user profile

Back to top Go down

Post by MilanceNS on Fri Feb 12, 2016 3:30 pm

Sta bi sa forumom? Jel se otvorio neki novi?

MilanceNS

View user profile

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top