Milf maserka za gospodu

View previous topic View next topic Go down

Milf maserka za gospodu

Post by Brando on Fri Aug 18, 2017 6:34 pm

Zna li neko nesto vise o ovoj vitkoj matorki?

vitez koja

Mislim da već ima tema o njoj na forumu.

Babetina je toliko neljubazna i nepristupačna preko telefona da nisam nikad otišao.

Ima neke sulude cene. Mislim da je pola sata pušenja sa kondomom 4,000 dinara, ne sećam se tačno.

VelimirS.

Post by VelimirS. on Tue 15 Aug 2017, 8:25 pm

Mislim da je to ova babetina:

[Only admins are allowed to see this link]

Post by vitez koja on Tue 15 Aug 2017, 8:53 pm

Ne mogu da vidim link, samo admini mogu.

Post by VelimirS. on Tue 15 Aug 2017, 8:56 pm

Pa zar i link sa foruma na forum?

Traži: "Dama 54 negovana [irinabeograd]"

Post by Milos milos on Tue 15 Aug 2017, 10:15 pm

Vitez Koja je tip koji voli da mu kazes sve sto njega interesuje a kad ga zamolis da i on sa tobom podeli takvo iskustvo on te skine pricom kao njega vise to ne zanima.E sad Viteze tumaraj za babama sam a mogo si uz malo kolegijalne etike da dobijes spisak od 20 milfaca.

Milos milos

Post by vitez koja on Tue 15 Aug 2017, 10:19 pm

@milos milos Steta, moracu sam da trazim. Very Happy @Velimir To je to, mogli bi da brisu admini ili da prebace tamo.Verujem da je baba skot, kao i vecina baba.Cast izuzecima.

Post by Milos milos on Tue 15 Aug 2017, 10:25 pm

Problem je sto neces ih ni naci.Jer dobre milf ribe nisu u oglasima one se preporucuju u odredjenim krugovima.Npr. da li si cuo za gospodju Miru zenu za kojom se okrece pola Zemuna a nikad nije ni u jednom oglasu bila a jebe se za pare jos od osme sednice( kad je Sloba skenjo Stambolica)?

Post by vitez koja on Tue 15 Aug 2017, 10:36 pm

Mene stvarno ne interesuju matorke, otvorio sam ovu temu, jer sam mislio da jos niko nije, a cesto vidjam oglas.I nema razloga da me napadas, jer stvarno nemam nijednu matorku da ti preporucim.

Post by Marquis on Tue 15 Aug 2017, 11:42 pm

Jel to ona onda crnokosa sto je bio krace vreme oglas "Negovana 56 godina", a bila je u ulici Vladimira Tomanovica kraj SLAP pumpe na Konjarniku?

Marquis

Post by Brando on Wed 16 Aug 2017, 3:42 am

VelimirS. wrote:

Jesi li siguran? Ako se ne varam, negovana dam 54 je imala dosta vece dude.

Brando

Post by VelimirS. on Wed 16 Aug 2017, 8:12 am

Ja mislim da je ista.

Ima ta neka baba, prilično mršava, i po slikama čak i neverovatno dobra za svoje godine. Obično se slika u tako tim pozama i oglasi su joj stalno na SA. Ja mislim da je to ta irinabgd ili kako već da se zove ta matora dromfulja.

Ali ajde. Zvaću oko 12:00 da proverim jel ista pa pišem. Taman da se podsetim pošto košta najskuplji oral sa kondomom u zemlji! Smile

Post by Misterija on Wed 16 Aug 2017, 1:22 pm

Ja mislim da se ta "Dama 54 god" davno ne oglašava, bar nisam video njene slike jako dugo. Vrlo agresivno se oglašava ona Sara maserka, što je nekad radila u jednoj uličici iznad Južnog bulevara a sad se preselila negde na Konjarnik. Ona je isto plava, mršava, prilično zgodna, ali je usluga kriminalno nikakva, o čemu smo pisali na forumu jedno 5 strana teksta. Možete da je prepoznate po nekom plastičnom belom satu koji ne skida. U oglasima ima i 54 i 52 i 47 godina. Zapravo svaki dan ima druge godine Smile Mislim da i ona ima oglas kao MILF maserka. Očigledno da joj je usluga takva da svaki dan mora da menja identitet nebi li se neko zajebo da joj ode.

Misterija

Post by VelimirS. on Wed 16 Aug 2017, 1:48 pm

Sada sam zvao telefonom. Ja bi rekao da je to ta ista neljubazna babetina.

Oglas se danas zove "Dama za gospodu kod mene". Ali slike su iste kao juče kada se oglas zvao "Milf maserka za gospodu".

Pošto u oglasu ne piše bukvalno, ali bukvalno ništa osim naslova, pitao sam da mi kaže šta spada u uslugu i koje su cene. Rekla je "masaža 2.000, a za ostalo se dogovaramo kada dođete". Pitao sam da mi bar okvirno nešto kaže da se ne cimam bezveze. I ona mi je odmah spustila slušalicu.

Zvao sam ponovo. I rekao da je molim da mi kaže uslove, da ne mogu tek tako bezveze da se cimam i da nije u redu. Sve lepim tonom. Ona mi je viknula: "Ma samo masaža spada u uslugu. Dve hiljade pola sata" i opet spustila slušalicu.

To je ta ista koju sam uvek zvao. Prepoznajem ju i po ponašanju i po slikama. Mršava tetka koja ne izgleda loše na slikama a neljubazna do bola. Sumnjam da ima još neka takva.

Last edited by VelimirS. on Wed 16 Aug 2017, 1:54 pm; edited 1 time in total

Post by vitez koja on Wed 16 Aug 2017, 1:52 pm

Dzukela, treba izbegavati takve.

Brando
Admin

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top