Jovana Brankovic fb

View previous topic View next topic Go down

Jovana Brankovic fb

Post by Brando on Fri Aug 18, 2017 6:19 pm

Profilna slika sa roze kupacim, belim šeširom i na njemu roze traka. Slike su njene.

Ima smeštaj na Miljakovcu blizu France Prešern skole. Uglavnom radi masaze ali nema ništa protiv orala i seksa. Navodno je i domina za one koji se lože na to.

Visoka, krupnija, malo jača u bokovima i ima govornu manu. Ima one perky dude što je kod mene plus. Nije lepotica ali je slatka.

Puši bez, seks sa i svrš moze svuda sem u nju(to podrazumeva i u usta). Ne da pedu ni pod razno.

Ja jeftinije nisam uspeo ovako da nađem, a da mi ne nudi džanki ili neka Đulnaza. Samo masaža i pušenje 15€, seks 40€. Cene su inace za sat(k'o izmišljeno za kolegu Marquisa). Very Happy
Ja bio samo na pušangiji koja nije bog zna šta ali sam se lepo i natenane ispucao par puta za 60ak miunta. I to za samo 1800 dindži. HA! Razz

Diskretni Markony

Kada sam ja išao kod nje bila je na Miljakovcu. Nije džanki, ali jeste alkos. Jel ti tražila da joj kupiš vino?
Kasnila je, i čekao sam je pred njenom zgradom sa tom bocom vina kao neki nesrećni slučaj.

Ne briše dupe i osećala se na znoj od govana. U seksu je mrtva. Uplašio sam se da nije umrla i već sam počeo da smišljam šta ću reći državnom tužiocu u istrazi.

Ne sećam se koja je bila cena? I ja sam dao smešne pare. Ali ne vredi ni 2 trule jabuke, verujte mi.

Jedini plus od mene su baš oni ekstremno dugi kurvinski nokti. Imala je takve a ja to baš volim kod devojaka. A zanimljivost je što voli da joj se strese među dude. To joj je baš kao neki fetiš.

VelimirS.

Post by VelimirS. on Sat 05 Aug 2017, 12:53 am

Inače prvi profil joj se zvao Andrijana Antić. Pre 2 godine.

Post by Diskretni Markony on Sat 05 Aug 2017, 12:11 pm

Devojka sa kojom se obicno ganjam vikendom je dobila pa mi je trebala alternativa. Meni nije zao da dam kes za neku full macku, ali nisam imao bas puno vremena da razgledam sinoc. Bilo je daj sta das, tako da se kod ove necu vracati sigurno.
Vec neko vreme ciljam trojku sa atraktivniiiiim ali nisam uspeo da ih dobijem. Jbg... Videcemo veceras

Post by Lecson on Sat 05 Aug 2017, 7:30 pm

kako ste je kontaktirali, preko fb? ako imate i neki broj, molim u pp, hvala unapred.

Lecson

Post by Marquis on Sun 06 Aug 2017, 3:53 pm

Brate Markoni,hvala ti za info. Ove cene sto si naveo su krajnje primamljive.

Veljo brate ta prica da je govnjiva prljavusa me jos vise navodi da je posetim.

Jel se kontaktira preko FB?

Marquis

Post by VelimirS. on Sun 06 Aug 2017, 10:38 pm

Marquis wrote:

Pustio sam ti u poruci broj koji imam. Ne znam da li je i dalje aktivan? Ta dromfulja češće menja fb profile i brojeve nego gaće. Ne bi trebalo da imaš problema da ju kontaktiraš preko fb.

Nije ona bila toliko prljava po ostatku tela. Jedino što taj dan definitivno nije obrisala dupe posle kenjanja! Smile

Moj ti je savet da ju dobro napiješ. Drug koji ju ishvalio i posle nabacio meni je to učinio i bio oduševljen prvi put. Tada je još imala slike lica na profilu i crnu kosu. Od tada je izgleda posao krenuo malo bolje. Taj drug mi je rekao da ju je zvao još nekoliko puta ali da je nekorektna i nepopustljiva (on ju je nagovarao da dođe ona kod njega na gajbu i nije uspeo da ju nagovori).

Piši kako je bilo.

Post by Predator on Sun 06 Aug 2017, 10:52 pm

Neće da radi nigde druge sem kod nje u Rakovici, ne ide mi se čak tamo da mirišem govnjiva dupeta na 40 stepeni.
Cena je nebitna, ako je bacanje para u pitanju.

Predator

Post by Marquis on Sun 06 Aug 2017, 11:34 pm

VelimirS. wrote:

Pa nemoguce da ga nije obrisala....

Verovatno je samo ovlas manje-vise obrisala,ali nije oprala?

Mozda je potrosila samo nekoliko listica.

Verovatno je jednoslojni papir.

Cenim za telefon brate.

Javljam.

Post by Marquis on Sun 06 Aug 2017, 11:36 pm

Predator wrote:

Haha

Post by Laki76 on Mon 14 Aug 2017, 8:04 pm

Bio, probao, nista specijalno.
Dosta se poklapa sa Markonijevim iskustvom, samo je mrtva brate(mozda je problem u meni, ko zna), a ne volim takve.
Ima i neki problem da je karas zguza, i to nisam uspeo(pokusao, ali jok) kaze tako je oduvek.
5000 je bilo sat.

Laki76

Post by VelimirS. on Mon 14 Aug 2017, 8:55 pm

Laki76 wrote:

Poklapa se valjda sa mojim iskustvom, a ne Markonijevim.

A problem da ju jebeš zguza je zbog toga što dromfulja hoće da se jebe i uzme pare a da joj ne uđe!

Ima jedna devojka koju sam preko godinu dana odvaljivao u bulju. Bila je viša i krupnija od Jovane Branković. Kada bi ona klekla na sve 4 da se kara pitala bi mi da li mi odgovara ili treba još da se spusti? Našli bismo odgovarajuću visinu i riba ga je primala u čmar i to sve dok ja ne bi prestao.

Brankovićka odmah kaže ja to ne mogu. Neće da asistira, skupi se, umrtvljuje sve, bazdi,... Ako je uska može da se podmaže. Ako dugo nije imala, raširiće se. Ali lakše je da se ne potrudiš.

Eto zbog čega ne može zguza.

Post by Diskretni Markony on Tue 15 Aug 2017, 12:11 am

Nije bas ni moj tip, ali jbg malo sam zagoreo i bilo mi je dz.
Obicno trazim bolje cice i nisam od onih "po svaku cenu"

Post by borisdif on Tue 15 Aug 2017, 12:42 pm

Bio pre jedno nedelju dana. Osim sto je mlada, ostalo je za zaborav.realno. bio sam na sat vremena i to kosta 25 eura. tj toliko mi je naplatila. kao neka masazica, trljanje bespotrebno. Pusenje bukvalno 2/10. jedva glavic stavlja u usta, kaze nemam duboko grlo, kaci zubima... ovo je cena za masazu sa oralom. moze nekoliko prskanja ja sam dva puta i nije mi vise bilo moguce da se digne. svakako necu ponoviti jer na njoj nema nista simpaticno i vredno cak i tih pisljivih 25 evra

borisdif

Post by Demokratski rob Today at 4:16 am

Ma zaobići ludaču. Ona bi lovu bez motike. Drolja!

Demokratski rob

Brando
Admin

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top